Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

73.36 EUR

Váš obľúbený produkt, Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini od producenta Master Martini - tento hit získate takmer zadarmo za 64.66 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Produkt osvedčený zákazníkmi, Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini so známou značkou Master Martini - tento artikel sa na vás teší v perfektnej akcii za 62.75 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Tmavá poleva v kôstkach Master Martini - gastrobalenie 20 kg.

Tmavá poleva v kôstkach sa ľahko rozpúšťa. Výhodou je, že si môžete sami určiť množstvo, ktoré rozpustíte. Čokoládové kôstky (peniažky) vložte do nádoby, ktorú môžete ponoriť do hrnca s horúcou vodou. Počas rozpúšťania polevu premiešavajte. Dajte pozor, aby sa voda nezačala variť, polevu by to mohlo znehodnotiť. Tiež dbajte na to, aby sa do polevy nedostala voda. Polevu môžete riediť pridaním 100% tuku.

Tmavou polevou môžete vykonávať jemné rebrovanie na svetlých tortách, na bielej poleve alebo čokoládou preliatych dezertoch, rezoch, na roládách a ďalších zákuskoch. Polevou môžete prelievať bábovky a ďalšie pečivo. Hodí sa aj na dekorovanie vianočného a čajového pečiva.

Pre ďalšie dekorácie zdobených zákuskov a cukroviniek môžete použiť buď kontrastnú tmavú polevu alebo cukrové perličky a sypanie. Po zaschnutí polevy môžete pridať originálny efekt nástrekom farebného spreja. Na tmavej farbe výborne vynikne bronzový nástrek, ktorý zákuskom dodá luxusný vzhľad.

Mliečna rozpustná poleva v kvapkách vysokej kvality je veľmi dobre rozpustná. Pre svoj lesk je ideálna na dekoráciu, na namáčanie pečiva a vianočného pečiva.

Hmotnosť: 20 kg

Parametre produktu Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

  • Názov: Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 62.75 EUR
  • Energetická hodnota: 562 kcal
  • Tuky: 36 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Čokoládová poleva tmavá Caribe Dark Master Martini - gastrobalenie 20 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky