Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest

Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest

10.65 EUR

Hit poslednej doby, Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest od populárnej značky Új-Stefánia Budapest - tento artikel čaká na vás extra lacno za 9.75 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

SKU: 5999885564019
Do obchodu

Popis

Új-Stefánia Budapest

Limitovaná edícia produktu Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest obľúbenej značky Új-Stefánia Budapest - tento artikel musíte mať s úžasnou cenovkou 9.46 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

K2 ako skvelá čokoládová poťahovacia hmota.

Maďarská poťahovacia hmota K2

Ľahko tvarovateľná biela hmota K2 sa hodí na poťahovanie tort, vyrezávanie ozdobných tvarov (písmen, kvetín, ornamentov) aj na modelovanie postavičiek. Hmotou môžete poťahovať torty, cupcakes, a zároveň vytvárať drobné ozdoby navrch. Hmotu zlepíte jedlým lepidlom, kráľovskou glazúrou alebo si možno pripraviť vlastnú lepiacu hmotu z bielka, práškového cukru a kvapky vody. Hmotu ľahko dofarbíme, najlepšie gélovými farbami. Po zafarbení zabaľte hmotu do potravinárskej fólie a nechajte stuhnúť asi 15-30 minút podľa množstva.

Pred manipuláciou treba hmotu prepracovať v rukách, aby získala pružnosť. Potom ju vyvaľkajte na hladkej podložke na veľký plát, hodí sa vám na to silikónová podložka. Počas vaľkania podsypávajte plát práškovým cukrom, aby sa neprichytil. Ak sa hmota príliš zahreje, zmäkne, treba ju nechať chvíľu postáť pri izbovej teplote (alebo na chvíľočku do chladničky), aby získala väčšiu tuhosť. Po túto dobu majte fóliu pevne zabalenú v potravinárskej fólii.

Poťahovanie tort

Pri pokrytie torty vyvaľkajte plát hrubý cca 0,3 - 0,5 cm. Touto hrúbkou pokrytia docielite hladký efektu bez priesvitných častí. Vyvaľkajte plát dostatočne veľký, aby ste ním naraz prekryli ako hornú časť, tak aj boky torty. Pri prenášaní plátu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú natočíte ľahko pocukrovaný plát hmoty. Ak máte doma špeciálny dlhý valček na marcipán a poťahovaciu hmotu, hodí sa vám aj ten. Priložte plát na tortu zvrchu a spustite zvyšok hmoty cez hrany. Okrájajte prebytočné časti, ktoré vám budú pri manipulácii prekážať, ale dajt

Parametre produktu Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest

  • Názov: Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest
  • EAN: 5999885564019
  • Výrobca: Új-Stefánia Budapest
  • Cena: 9.46 EUR
  • Farba: Bílá
  • Krajina pôvodu: Maďarsko
Pozrite si všetky produkty značky
Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest

Čokoládová poťahovacia hmota K2 - 1 kg - Új-Stefánia Budapest

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky