Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek

1.51 EUR

V akcii je Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek s akostnou značkou Čokoládovna Janek - tento artikel neprepásnite s úžasnou cenovkou 1.51 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Čokoládovna Janek

Veľmi žiadaný produkt, Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek od značky Čokoládovna Janek - tento produkt predávame v bombastické akcii za 1.51 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Sladké
srdce
naší
čokoládovny.

Čokoládové lízatko je našou odpoveďou na to, ako nemať ušpinené ruky od čokolády. Od sladkej bielej čokolády prevoňané vanilkou. Žiadnymi arómami alebo esenciami. Ale zrniečkami pravej vanilky. Srdiečko, ktoré voňajú, chrumká a zároveň sa pomaly rozplýva na jazyku.

A ak ho nechcete použiť ako ozdobu Cupcake, svadobného či valentínskeho torte, dajte si ho sami, napríklad ako lízatko. Uvidíte, že to stojí za to ...

Rozmery: 5x5 cm, dĺžka drevené špajdle 6,5 cm

Parametre produktu Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek

  • Názov: Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek
  • EAN:
  • Výrobca: Čokoládovna Janek
  • Cena: 1.51 EUR
  • Tuky: 39.7 g
  • Sacharidy: 50.5 g
Pozrite si všetky produkty značky

Čokoládový zápich Srdiečko biela čokoláda - Čokoládovna Janek

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky