Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek

1.66 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek od spoločnosti Čokoládovna Janek - tento produkt obchodujeme extra lacno za 1.66 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Urobte si radosť..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Čokoládovna Janek

Jedinečná ponuka, Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek s preslávenou značkou Čokoládovna Janek - tento artikel neprepásnite výhodne za 1.66 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Růžové
srdce
naší
čokoládovny. 

Čokoládové lízatko je našou odpoveďou na to, ako nemať ušpinené ruky od čokolády. Od sladkej ružovej čokolády prevoňané vanilkou. Žiadnymi arómami alebo esenciami. Ale zrniečkami pravej vanilky. Srdiečko, ktoré voňajú, chrumká a zároveň sa pomaly rozplýva na jazyku.

A prečo ružové? Pretože čokoláda nemusí byť len mliečna, horká a biela. Ružová je totiž prírodná farba špeciálnych kakaových bôbov. A ruby čokolády sú novou príležitosťou pre chuťovú provokáciu. Príjemnú. Jedinečnú.

A ak ho nechcete použiť ako ozdobu Cupcake, svadobného či valentínskeho torte, dajte si ho sami, napríklad ako lízatko. Uvidíte, že to stojí za to ...

Rozmery: 5x5 cm, dĺžka drevené špajdle 6,5 cm

Parametre produktu Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek

  • Názov: Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek
  • EAN:
  • Výrobca: Čokoládovna Janek
  • Cena: 1.66 EUR
  • Tuky: 35.9 g
  • Sacharidy: 49.7 g
Pozrite si všetky produkty značky

Čokoládový zápich Srdiečko ružové - ruby čokoláda - Čokoládovna Janek

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky