Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS

Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS

23.05 EUR

Prestížny Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS od IREKS - tento hit nájdete za perfektnú cenu 19.9 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

V zľave je Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS od top značky IREKS - tento hit môžete zohnať v úžasnej akcii za 19.32 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Ovocná náplň čučoriedková s nižšou termostabilitou, vhodná do extrudovaných koláčov alebo na trené hmoty.

Čučoriedková náplň určená na pečenie, ideálna na koláče, šatôčky, buchty, plundrové vrecká a pod. Náplň je vhodná aj na plnenie už upečeného múčnika alebo na natieranie do tort a rezov. Obsah 70% čučoriedok vás presvedčí o kvalite tejto náplne.

Ovocné náplne pripravené na okamžité použitie možno veľmi rôznorodo využiť. Vďaka konštantnej celoročnej kvalite a jednoduchej manipulácii sú ovocné náplne v tuzemských pekárskych a cukrárskych prevádzkach veľmi obľúbené. MELLA FILLING ovocné náplne spĺňajú totiž tie najdôležitejšie požiadavky, akými sú vysoký podiel ovocia, výrazná ovocná chuť a perfektné technologické vlastnosti.

Pre ovocné náplne MELLA FILLING sú použité výhradne plody najvyššej kvality. Chuť čerstvého ovocia vo všetkých náplniach MELLA FILLING je zaručená vysokým podielom jednodruhového ovocia, v tomto prípade čučoriedok.

Originálna chuť, prirodzená farba a očarujúci lesk dostanú vaše jemné pečivo na špičku medzi týmito výrobkami. Je jedno, či náplňou naplníte jemné kysnuté pečivo, croissanty, šišky alebo múčniky, alebo ňou dozdobíte rôzne druhy jemného pečiva - MELLA FILLING ovocné plnky sa hodia všade. Ovocné náplne majú pri pečení rozdielnu termostabilitu podľa charakteru náplne (pozri tabuľku). Pri mrazení sú všetky náplne stabilné a majú znamenitú konzistenciu s kúskami ovocia, ktorú najviac oceníte po upečení.

Vysoký podiel ovocia 

 • použitie plodov prvotriednej kvality
 • originálna chuť čerstvého ovocia
 • prirodzená farba a vynikajúci lesk

Optimálna konzistencia

 • veľké kúsky ovocia, ktoré nezmenia konzisten

  Parametre produktu Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS

  • Názov: Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 19.32 EUR
  • Energetická hodnota: 140 kcal
  • Tuky: 0,5 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS

Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 3 kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky