Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

4.22 EUR

Top produkt, Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS od značky IREKS - tento tovar si môžete nechať dodať za vynikajúcu cenu 3.71 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Práve je za dobrú cenu Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS so známou značkou IREKS - tento artikel musíte mať za mimoriadne nízku cenu 3.6 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Ovocná náplň čučoriedková s nižšou termostabilitou, vhodnou do extrudovaných koláčov alebo na trené hmoty.

Čučoriedková náplň určená na pečenie, ideálna na koláče, šatôčky, buchty, plundrové vrecká a pod. Náplň je vhodná aj na plnenie už upečeného múčnika alebo na natieranie do tort a rezov. Obsah 70% čučoriedok vás presvedčí o kvalite tejto náplne.

Ovocné náplne pripravené na okamžité použitie možno veľmi rôznorodo využiť. Vďaka konštantnej celoročnej kvalite a jednoduchej manipulácii sú ovocné náplne v tuzemských pekárskych a cukrárskych prevádzkach veľmi obľúbené. MELLA FILLING ovocné náplne spĺňajú totiž tie najdôležitejšie požiadavky, akými sú vysoký podiel ovocia, výrazná ovocná chuť a perfektné technologické vlastnosti.

Pre ovocné náplne MELLA FILLING sú použité výhradne plody najvyššej kvality. Chuť čerstvého ovocia vo všetkých náplniach MELLA FILLING je zaručená vysokým podielom jednodruhového ovocia, v tomto prípade čučoriedok.

Originálna chuť, prirodzená farba a očarujúci lesk dostanú vaše jemné pečivo na špičku medzi týmito výrobkami. Je jedno, či náplňou naplníte jemné kysnuté pečivo, croissanty, šišky alebo múčniky, alebo ňou dozdobíte rôzne druhy jemného pečiva - MELLA FILLING ovocné plnky sa hodia všade. Ovocné náplne majú pri pečení rozdielnu termostabilitu podľa charakteru náplne (pozri tabuľku). Pri mrazení sú všetky náplne stabilné a majú znamenitú konzistenciu s kúskami ovocia, ktorú najviac oceníte po upečení.

Vysoký podiel ovocia 

 • použitie plodov prvotriednej kvality
 • originálna chuť čerstvého ovocia
 • prirodzená farba a vynikajúci lesk

Optimálna konzistencia

 • veľké kúsky ovocia, ktoré nezmenia konzisten

  Parametre produktu Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

  • Názov: Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 3.6 EUR
  • Energetická hodnota: 140 kcal
  • Tuky: 0,5 g
Pozrite si všetky produkty značky
Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Čučoriedková náplň s kusovým ovocím Mella Filling Ireks - 500 g - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky