Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov

Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov

11.71 EUR

Dnes je tu pre vás Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov čo odoberáme od výrobcu Kovovýroba Jeníkov - tento tovar si môžete zakúpiť v hustej akciu za 11.96 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

SKU: 8594034481253
Do obchodu

Popis

Kovovýroba Jeníkov

Radosť prinášajúci Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov od top výrobcu Kovovýroba Jeníkov - tento produkt objednáte za perfektnú cenu 11.6 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Špeciálne vyrobená špička na striekanie krémov do výšky s dutým stredom.

Špeciálne vyrobená špička je určená pre striekanie krémov do výšky s dutým stredom. Ten môžete vyplniť krémom podľa svojej chuti. Pri aplikácii je dôležité mať nástroje aj pripravené suroviny vychladené, aby sa tenké steny krému nepoškodili.

Výška: 60 mm
Priemer: 18 mm - 24 mm
Materiál: pocínovaný plech

Recept na likérové ​​špice

    7 dkg cukru kryštál alebo krupica
    2 dkg sójovej múky (hladkej odtučnenej) kúpite v predajniach zdravej výživy
    1 dkg kakaa
    1 dl vody
    5 dkg čokolády na varenie
    10 dkg stuženého 100% tuku
    cca 22 ks guľatých piškót
    čokoládu a trochu stuženého tuku
    vaječný koňak
    trochu sušeného mlieka na zahustenie koňaku

Múku, kakao, cukor a vodu zmiešame a dáme asi na štyri minútky povariť. Pri varení, asi na 4 stupeň miešame, aby sa nám zmes nepripálila. Odstavíme a zamiešame čokoládu. Necháme úplne vychladnúť, trebárs aj do druhého dňa. Potom zašľaháme zmäknutý stužený tuk. Dbajte na to, aby ste mali naozaj dobre vyšľahanú hmotu bez kúskov tuku.

Skôr ako budeme robiť špice, dáme si hmotu na chvíľu do chladničky, ale nie úplne stuhnúť, aby šla hmota tlačiť vrecúškom. Medzitým si na piškóty natrieme čokoládu. Zabráni nám zmäknutiu piškóty. Hmotu vytlačíme špeciálnym nástavcom na piškóty a dáme do chladničky. Môžeme si tiež upiecť svoje buflery. (Nástavec má na strane malú dierku a tá musí zostať vonku).

Zásada pri ďalšom spracovaní špicov je, že musia byť veľa studené, najlepšie namrazené. Nezabudnite si nechať hmotu aj na uzavretie špicov. Vaječný koňak si troch

Parametre produktu Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov

  • Názov: Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov
  • EAN: 8594034481253
  • Výrobca: Kovovýroba Jeníkov
  • Cena: 11.6 EUR
  • Materiál: Kov
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov

Cukrárska špička likérová 18-24 - Kovovýroba Jeníkov

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky