Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -

Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -

2.12 EUR

Ponuka pre vás: Cukrárska stierka - karta zubatá tunel - s pečaťou kvality - tento hit môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 2.02 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, Cukrárska stierka - karta zubatá tunel - od obľúbeného výrobcu - tento produkt máte na dosah ruky za takmer veľkoobchodnú cenu 1.96 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Urobte si radosť..

Cukrárska stierka zúbkovaná na vytváranie dekoratívneho povrchu na krémových tortách a  efektných ozdôb z čokolády.

Ozdobnými stierkami môžete tvoriť dekoratívny povrch na krémom potretých tortách a zákuskoch. Zúbkovanou stierkou môžete vytvárať efektné ozdoby z čokolády. Čokoládovú polevu rozotrite na rovnú hladkú plochu. Zotrite ju zúbkovanou stierkou a nechajte zaschnúť. Prelejte kontrastnou farbou čokolády, rovnomerne rozotrite. Po zaschnutí môžete vykrajovať a vyrezávať ozdobné tvary. Podobne postupujte aj pri vyrábaní dekoratívnych piškót na torty a semifredá.

Stierka je vyrobená z plastu.
Vhodná pre styk s potravinami.Parametre produktu Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -

  • Názov: Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 1.96 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -

Cukrárska stierka - karta zubatá tunel -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky