Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby

Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby

0.7 EUR

V akcii je práve teraz Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby čo nám vyrába ORION domácí potřeby - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 0.7 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

SKU: 8592381118488
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Unikátny Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby s osvedčenou značkou ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 0.7 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Rezaná zdobiaca špička na zdobenie tort a zákuskov krémom.

Rezanými špičkami môžete vytvárať bohaté zdobenie na slávnostných tortách. Špičkou možno vytvárať zdobené okraje tort, kvietky aj volániky. Na výrobu striekaných kvetov je vhodné použiť klopené rezané trubičky. Môžete nimi vybodkovať povrchy na tortách do rôznych tvarov.

Na efektívne zdobenie odporúčame prestriedavať 2 - 3 druhy zdobiacich špičiek, ktorými docielite rôzne dekoratívne tvary vo viacerých veľkostiach. Na jemné detaily a drobné zdobenie používajte drobné rezané špičky, ktorými docielite jemný krajkový efekt. Môžete nimi aj písať a maľovať.

Na docielenie mohutného zdobenia, napríklad na cupcakes voľte široké rezané špičky. Rezanými špičkami rôznych tvarov a veľkostí môžete vytvárať dekoratívne zdobenie kráľovskou glazúrou na perníky.

Na zdobenie chlebíčkov a ďalších slaných pokrmov môžete použiť rezanú trubičku s hviezdicovými tvarmi. Na farbenie krémov používajte sypké alebo gélové farby. Pracujte s vychladeným krémami aj špičkami.

Špička zdobiaca hviezda - 8 cípov. Využijete ju na zdobenie tort a zákuskov krémom.

  • materiál: nerez
  • rozmery: priemer 10 mm, dĺžka 4,5 cm. 

Parametre produktu Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby

  • Názov: Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381118488
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 0.7 EUR
  • Materiál: Nerez
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby

Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky