Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION

Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION

0.66 EUR

Dnes sme vybrali: Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION od obľúbeného výrobcu ORION - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 0.67 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8592381118488
Do obchodu

Popis

ORION

No tak toto je gól: Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION čo berieme od značky ORION - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 0.65 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí..

Rezaná zdobiaca špička na zdobenie tort a zákuskov krémom.

Rezanými špičkami môžete vytvárať bohaté zdobenie na slávnostných tortách. Špičkou možno vytvárať zdobené okraje tort, kvietky aj volániky. Na výrobu striekaných kvetov je vhodné použiť klopené rezané trubičky. Môžete nimi vybodkovať povrchy na tortách do rôznych tvarov.

Na efektívne zdobenie odporúčame prestriedavať 2 - 3 druhy zdobiacich špičiek, ktorými docielite rôzne dekoratívne tvary vo viacerých veľkostiach. Na jemné detaily a drobné zdobenie používajte drobné rezané špičky, ktorými docielite jemný krajkový efekt. Môžete nimi aj písať a maľovať.

Na docielenie mohutného zdobenia, napríklad na cupcakes voľte široké rezané špičky. Rezanými špičkami rôznych tvarov a veľkostí môžete vytvárať dekoratívne zdobenie kráľovskou glazúrou na perníky.

Na zdobenie chlebíčkov a ďalších slaných pokrmov môžete použiť rezanú trubičku s hviezdicovými tvarmi. Na farbenie krémov používajte sypké alebo gélové farby. Pracujte s vychladeným krémami aj špičkami.

Špička zdobiaca hviezda - 8 cípov. Využijete ju na zdobenie tort a zákuskov krémom.

  • materiál: nerez
  • rozmery: priemer 10 mm, dĺžka 4,5 cm. 

Parametre produktu Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION

  • Názov: Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION
  • EAN: 8592381118488
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 0.65 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION

Cukrárska zdobiaca nerezová 8 cípov - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky