Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION

Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION

0.66 EUR

Limitovaná edícia produktu Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION od top značky ORION - tento tovar si môžete zakúpiť v časovej obmedzenej zľave za 0.67 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8592381118471
Do obchodu

Popis

ORION

No a toto chcete: Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION originálne od labelu ORION - tento produkt objednáte extra výhodne za 0.65 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Rezaná zdobiaca špička na zdobenie tort a zákuskov krémom.

Rezanými špičkami môžete vytvárať bohaté zdobenie na slávnostných tortách. Špičkou možno vytvárať zdobené okraje tort, kvietky aj volániky. Na výrobu striekaných kvetov sa hodí použiť klopené rezané trubičky. Môžete ňou vybodkovať povrchy na tortách do rôznych tvarov.

Na efektívne zdobenie je vhodné prestriedavať 2 - 3 druhy zdobiacich špičiek, ktorými docielite rôzne dekoratívne tvary vo viacerých veľkostiach. Na jemné detaily a drobné zdobenie používajte drobné rezané špičky, ktorými docielite jemný krajkový efekt. Môžete nimi aj písať a maľovať. Pre docielenie mohutného zdobenia, napríklad na cupcakes voľte široké rezané špičky. Rezanými špičkami rôznych tvarov a veľkostí môžete vytvárať dekoratívne zdobenie kráľovskou glazúrou na perníčkoch.

Na zdobenie chlebíčkov a ďalších slaných pokrmov môžete použiť rezanú trubičku s hviezdicovými tvarmi. Na farbenie krémov používajte sypké alebo gélové farby. Pracujte s vychladeným krémami aj špičkami.

Špička zdobiaca hviezda - 12 cípov. Využijete ju na zdobenie tort a zákuskov krémom.

  • materiál: nerez
  • rozmery: priemer 8 mm, dĺžka 4,5 cm. 

 

Parametre produktu Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION

  • Názov: Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION
  • EAN: 8592381118471
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 0.65 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION

Cukrárska zdobiaca špička nerezová 12 cípov - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky