Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION

Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION

0.77 EUR

Trhom osvedčený produkt, Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION od spoločnosti ORION - tento artikel sa na vás teší s výnimočnou zľavou za 0.79 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8592381125646
Do obchodu

Popis

ORION

Neodoláte: Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION od populárneho výrobcu ORION - tento produkt obchodujeme pri práve prebiehajúcej akcii za 0.76 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Rezaná zdobiaca špička na zdobenie tort a zákuskov krémom.

Rezanými špičkami môžete vytvárať bohaté zdobenie na slávnostných tortách. Špičkou možno vytvárať zdobené okraje tort, kvietky aj volániky. Na výrobu striekaných kvetov je vhodné použiť klopené rezané trubičky. Môžete nimi vybodkovať povrchy na tortách do rôznych tvarov.

Na efektívne zdobenie odporúčame prestriedať 2 - 3 druhy zdobiacich špičiek, ktorými docielite rôzne dekoratívne tvary vo viacerých veľkostiach. Na jemné detaily a drobné zdobenie používajte drobné rezané špičky, ktorými docielite jemný krajkový efekt. Môžete nimi aj písať a maľovať.

Na docielenie mohutného zdobenia, napríklad na cupcakes voľte široké rezané špičky. Rezanými špičkami rôznych tvarov a veľkostí môžete vytvárať dekoratívne zdobenie kráľovskou glazúrou na perníky.

Na zdobenie chlebíčkov a ďalších slaných pokrmov môžete použiť rezanú trubičku s hviezdicovými tvarmi. Na farbenie krémov používajte sypké alebo gélové farby. Pracujte s vychladeným krémami aj špičkami.

Špička zdobiaca hviezda - 8 cípov. Využijete ju na zdobenie tort a zákuskov krémom.

  • materiál: nerez
  • rozmery: priemer 10 mm, dĺžka 4,5 cm. 

Parametre produktu Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION

  • Názov: Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION
  • EAN: 8592381125646
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 0.76 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION

Cukrárska zdobiaca špička nerezová 8 cípov - uzavretá - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky