Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby

0.66 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby od obľúbeného výrobcu ORION domácí potřeby - tento artikel pořizujte s úžasnou cenovkou 0.69 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

SKU: 8592381118495
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

V akcii je len tu Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby s pečaťou kvality ORION domácí potřeby - tento hit nájdete s úžasnou cenovkou 0.69 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Rezaná zdobiaca špička na zdobenie tort a zákuskov krémom.

Rezanými špičkami môžete vytvárať bohaté zdobenie na slávnostných tortách. Špičkou možno vytvárať zdobené okraje tort, kvetinky aj volániky. Na výrobu striekaných kvetov sa hodí použiť klopené rezané trubičky. Môžete nimi vybodkovať povrchy na tortách do rôznych tvarov. Na efektívne zdobenie je vhodné prestriedavať 2 - 3 druhy zdobiacich špičiek, ktorými docielite rôzne dekoratívne tvary o viac veľkostiach. Na jemné detaily a drobné zdobenie používajte drobné rezané špičky, ktorými docielite jemný krajkový efekt, môžete nimi aj písať a maľovať. Pre docielenie mohutného zdobenie, napríklad na cupcakes voľte širokej rezané špičky. Rezanými špičkami rôznych tvarov a veľkostí môžete vytvárať dekoratívne zdobenie kráľovskou glazúrou na perníkoch. Pre zdobenie chlebíčkov a ďalšie slané pokrmy môžete použiť rezanú trubičku s hviezdicovými tvarmi. Na farbenie krémov používajte sypké alebo gélové farby. Pracujte s vychladeným krémami aj špičkami.

Špička zdobiaca hviezda - 6 cípov. Využijete ju na zdobenie tort a zákuskov krémom.

  • materiál: nerez
  • rozměry: priemer 10 mm, dĺžka 4,5 cm. 

Parametre produktu Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby

  • Názov: Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381118495
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 0.69 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Cukrárska zdobiaca špička rezaná priemer 10 mm - 6 cípov - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky