Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

7.82 EUR

V akcii je Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim originálne od labelu Solchim - tento produkt kúpite s unikátnou zľavou za 7.74 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Solchim

Prvotriedný Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim s preslávenou značkou Solchim - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 7.74 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Lesk na potraviny v spreji.

Tento sprej umožňuje pokryť cukrárenský produkt rovnomernú a tenkou vrstvou želatíny. Želatína v spreji je vhodná pre úpravu obľúbených koláčov a zákuskov. Uľahčí nanášanie a je veľmi úsporná, pretože spotrebuje len minimálne množstvo. Vďaka praktickému spreji umožňuje aplikáciu tenkej, rovnomernej vrstvy želatíny na cukrovinky - i tých drobných. Ľahké dávkovanie, žiadne namáhavé rozpustenie želatíny a žiadne nadmerné použitie.

Objem 200 ml

Parametre produktu Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

  • Názov: Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim
  • EAN:
  • Výrobca: Solchim
  • Cena: 7.74 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky