Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

8.46 EUR

Špičkový tovar, Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim od Solchim - tento produkt predávame v hustej akciu za 8.46 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Solchim

Exkluzívny Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim s trendy značkou Solchim - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 8.46 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Lesk na potraviny v spreji.

Tento sprej umožňuje pokryť cukrárenský produkt rovnomernú a tenkou vrstvou želatíny. Želatína v spreji je vhodná pre úpravu obľúbených koláčov a zákuskov. Uľahčí nanášanie a je veľmi úsporná, pretože spotrebuje len minimálne množstvo. Vďaka praktickému spreji umožňuje aplikáciu tenkej, rovnomernej vrstvy želatíny na cukrovinky - i tých drobných. Ľahké dávkovanie, žiadne namáhavé rozpustenie želatíny a žiadne nadmerné použitie.

Objem 200 ml

Parametre produktu Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

  • Názov: Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim
  • EAN:
  • Výrobca: Solchim
  • Cena: 8.46 EUR
  • Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie): Sójové zrná
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

Cukrárska želatína v spreji - 200 ml - Solchim

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky