Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE

Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE

6.7 EUR

Výnimočný tovar, Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE od populárnej značky UNIQUE - tento produkt dodávame vo zľavové akciu za 7.98 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 0011179791002
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Vynikajúci Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE od známeho výrobcu UNIQUE - tento hit môžete zohnať vo výhodnej akcii za 7.75 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Dekorácie (girlanda) na dievčenskú oslavu 7 ks. Ozdoby na detskú oslavu v koncepte bábik LOL Surprise vyčaria široký úsmev na tvári dievčatka.

Hľadáte tému na narodeninovú oslavu pre svoje dievčatko? LOL Surprise bábiky, ktoré nikdy neomrzia. Táto narodeninová sada je naozaj krásnym doplnkom na narodeninovú párty s bábikami LOL Surprise!

Obsah balenia: 2x mini stolové dekorácie v tvare srdiečka, 4x zatočená dekorácia v tvare hviezdy, 1x girlanda vlajky 2,43 m.

Parametre produktu Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE

  • Názov: Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE
  • EAN: 0011179791002
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 7.75 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE

Dekorácie / girlanda LOL Surprise 7 ks - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky