Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes

7.55 EUR

Urobte si radosť: Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes obľúbenej značky FunCakes - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 7.38 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8720143512001
Do obchodu

Popis

FunCakes

Radosť prinášajúci Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes od top značky FunCakes - tento artikel čaká na vás v akcii za 7.38 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Bezpečné pečenie, varenie i príprava v potravinárskych priestoroch bude s týmto dezinfekčným a sanitarizačním sprejom hračka.

Dezinfekcia holandskej značky Funcakes je pumpičkový sprej, ktorý dezinfikuje ruky, povrchy, ale aj textil a odev. Týmto spôsobom tiež ľudia pracujúci v cukrárskom prostredí môžu udržiavať dezinfikované pečenie prostredia.

Naneste na suché ruky a utrite, kým sa úplne neodparí. Neoplachujte. Nastriekajte na povrchy, textil a odev.

Okamžite zaschne, nemastí, bez nutnosti opláchnutie.

Dávkovacie čerpadlo umožňuje pohodlné dávkovanie, ktoré zabraňuje plytvaniu produktom.

Varovanie: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Nefajčiť. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Urobte preventívne opatrenia proti výbojom statickej elektriny. Skladujte na dobre vetranom a chladnom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C.

Parametre produktu Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes

  • Názov: Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes
  • EAN: 8720143512001
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 7.38 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Dezinfekcia v spreji - Sanitizing Spray Funcakes 190 ml - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky