Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa

Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa

3.93 EUR

Neodoláte: Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa od obľúbeného výrobcu Maramisa - tento tovar zakúpite za skvelú cenu 3.93 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa od top výrobcu Maramisa - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 3.93 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Strieborná okrasná dekorácia v podobe pásu s trblietajúcimi sa kamienkami.

Drobná ozdobná reťaz sa hodí na zdobenie slávnostných romantických poťahovaných tort. Spolu s ďalšími dekoráciami vynikne na svadobných tortách a tortách pre dievčatá a dámy. Na dekorovanie použite napríklad štruktúrovanú fóliu, vďaka ktorej dodáte povrchu zaujímavý vzor. K retiazke sa rovnako hodia ružové kvety, mašle, volániky, perličky, maľované alebo vykrajované krajky a ďalšie dekorácie. Pásom môžete zdobiť slávnostnú tabuľu na rôzne príležitosti - svadby, narodeninové oslavy pre diev

Parametre produktu Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa

  • Názov: Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 3.93 EUR
  • Farba: Modrá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa

Diamantový ozdobný pás - s kamienkami - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky