Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa

Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa

6.31 EUR

Obľúbený produkt Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa populárneho výrobcu Maramisa - tento artikel pořizujte extra výhodne za 6.3 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa od kvalitného výrobcu Maramisa - tento hit ľahko nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.11 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Diamantový ozdobný pás široký je zlatá okrasná dekorácia v podobe pásu s trblietajúcimi sa kamienkami.

Zlatá nekonzumovateľná dekorácia najlepšie vynikne na slávnostných poťahovaných tortách. Pásom obtočte poschodie torty dokola alebo vytvárajte nariasené efekty. Svadobné torty s touto dekoráciou zažiaria na svadobnej tabuli spolu s ďalšími zlatými alebo pozlátenými dekoráciami, ako sú jedlé kvety, mašle a ďalšie. Tortu môžete zdobiť aj efektívnymi vykrajovanými alebo kreslenými krajkami. Dekoráciu okrem zdobenia tort využijete aj na skrášľovanie slávnostnej tabule.

Zlatá okrasná dekorácia v podobe pásu s trblietajúcimi sa kamienkamiParametre produktu Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa

  • Názov: Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 6.11 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa

Diamantový ozdobný pás široký - zlatý - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky