Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor

Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor

8.09 EUR

V akcii je Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor od obľúbenej spoločnosti Modecor - tento produkt dodávame za mimoriadne nízku cenu 8.05 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Produkt osvedčený zákazníkmi, Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor originálne od labelu Modecor - tento artikel objednávajte extra lacno za 8.05 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Figúrka bábätka chlapčeka s fľašou.

Figúrkou dieťaťa môžete ozdobiť obalené torty k narodeniu dieťaťa alebo ju môžete vtipne zakomponovať na tortu určený pre rozlúčku so slobodou. Ku zdobenie môžete ďalej použiť vpichovanej tvary napodobňujúce hračky, lopty a ďalšie. Ku kreslenie a písanie nápisov na tortu používajte jedlé fixky. Figúrka najlepšie vynikne na obalených tortách. Pre originálne efekt môžete poťahovacie hmotu pred aplikáciou na tortu ozdobiť štruktúrovanú fóliou, ktorú docielite zaujímavých tvarov.

Rozmery: 7 cm - šírka.

Parametre produktu Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor

  • Názov: Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 8.05 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor

Dieťa s fľašou - chlapec - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky