Dieťa v batôžku - dievča - Modecor

Dieťa v batôžku - dievča - Modecor

6.98 EUR

Trendy Dieťa v batôžku - dievča - Modecor od populárnej značky Modecor - tento artikel je v tento okamih vo výhodnej akcii za 6.98 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Dieťa v batôžku - dievča - Modecor čo odoberáme od výrobcu Modecor - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 6.98 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Figúrka bábätka na tortu - dievčatko v batôžku.

Figúrkou dievčatka v batôžku môžete ozdobiť poťahované torty pri narodení dieťaťa, na krstiny alebo ju môžete vtipne zakomponovať na tortu určenú na rozlúčku so slobodou. Na zdobenie môžete ďalej použiť vypichované tvary napodobňujúce hračky, lopty a ďalšie.

Na kreslenie a písanie nápisov na tortu používajte jedlé fixky. Figúrka najlepšie vynikne na poťahovaných tortách. Pre originálny efekt môžete poťahovaciu hmotu pred aplikáciou na tortu ozdobiť štruktúrovanú fóliou, ktorou docielite zaujímavé tvary.

Výšk

Parametre produktu Dieťa v batôžku - dievča - Modecor

  • Názov: Dieťa v batôžku - dievča - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 6.98 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Dieťa v batôžku - dievča - Modecor

Dieťa v batôžku - dievča - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky