Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters

Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters

5.79 EUR

Radosť prinášajúci Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters od obľúbeného výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel čaká na vás s neuveriteľnou zľavou za 5.58 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

SKU: 5060325300600
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

V akcii je Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 5.42 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Plastovým vypichovačom Holubica vytvoríte jemnú dekoráciu na slávnostné poťahované torty. Holubicou môžete zdobiť svadobné torty, romantické dievčenské torty aj rozprávkové torty.

Povrch hladko poťahovanej torty môžete originálne ozdobiť otlačením štruktúrovanej podložky, ktorá sa hodí k jemnej ozdobe holubice. Použite napríklad podložky s dekorom "kašmír", "krúžky modern", "prešívaný vankúš" alebo podložku s jemnými bublinkami. Poťahovanú tortu môžete ozdobiť aj ďalšími patchworkovým vypichovačmi. K holubici sa hodia jemné kvetinové motívy.

Pre perleťový lesk holubice použite prachové farby. Na ďalšie farbenie môžete použiť gélové alebo tekuté farby. Na pripevnenie na poťahované torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, ako napr. sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

 

Parametre produktu Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters

  • Názov: Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325300600
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 5.42 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters

Dove of Peace (Holubica) (Patchwork) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky