Drievka na zabezpečenie špajze 10 ks - ORION

Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION

2.03 EUR

Jedinečná ponuka, Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION s trendy značkou ORION - tento artikel neprepásnite za skvelú cenu 2.02 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 8592381133399
Do obchodu

Popis

ORION

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION od populárnej značky ORION - tento artikel neprepásnite v jedinečnej akcii za 2.02 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Dřívka k upevnění Vám pomůžou při udržení kvašáků, utopenců v laku... Před použitím je namočte na chvíli do vody, vložte do sklenice - nejlépe dva kusy křížem - napruží se mezi stěnami 3l sklenice a udrží tak potraviny v laku bez toho, aby osychaly. Materiál: buková dýha. Rozměry: 16x4 cm. Sada 10 ks. Dřívka k upevnění Vám pomůžou při udržení kvašáků, utopenců v laku... Před použitím je namočte na chvíli do vody, vložte do sklenice - nejlépe dva kusy křížem - napruží se mezi stěnami 3l sklenice a udrží tak potraviny v laku bez toho, aby osychaly. Materiál: buková dýha. Rozměry: 16x4 cm. Sada 10 ks.

Parametre produktu Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION

  • Názov: Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION
  • EAN: 8592381133399
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 2.02 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Drievka na zabezpečenie špajze 10 ks - ORION

Dřívka k zajištění ŠPAJZ 10 ks - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky