Drôtik biely 24 Gauge (0

Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) -

4.29 EUR

No tak toto je gól: Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) - s trendy značkou - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 4.29 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) - s pečaťou kvality - tento hit nájdete s unikátnou zľavou za 4.29 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Biely floristický drôtik na výrobu kvetov z marcipánu. Drôtik upevní tvarované kvety a budú na torte lepšie držať.

Biely floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov na tortu. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtikoch a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte- špeciálne tvarované nožnice k uchopovanie kvetov, ktorými zasuniete drôt na miesto, kam by ste sa rukami nedostali.

Biela farba dobre splynie s bielymi a krémovými poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevniť aj ďalšie tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt alebo z mäkkého sušienkového a perníkového cesta.

V balení je 50 kusov, dĺžka 36 cm.

Parametre produktu Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) -

  • Názov: Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 4.29 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Drôtik biely 24 Gauge (0

Drôtik biely 24 Gauge (0,51 mm) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky