Drôtik zelený 22 Gauge (0

Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) -

2.81 EUR

Špičkový tovar, Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) - s akostnou značkou - tento hit nájdete za jedinečnú cenu 2.7 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prvotriedný Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) - od značky - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 2.62 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Zelený floristický drôtik č. 22 (0,64 mm) je obalený drôt, ktorý poslúži na výrobu kvetov a ozdôb z marcipánu.

Zelený floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov do torty. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtikoch a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte- špeciálne tvarované nožnice k uchopovanie kvetov, ktorými zasuniete drôt na miesto, kam by ste sa rukami nedostali.

Zelená farba dobre splynie s tmavými poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevniť aj ďalšie tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt alebo z mäkkého sušienkového a perníkového cesta.

V balení je 50 kusov, dĺžka 36 cm.

Parametre produktu Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) -

  • Názov: Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.62 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Drôtik zelený 22 Gauge (0

Drôtik zelený 22 Gauge (0,64 mm) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky