Drôtik zelený 24 Gauge (0

Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) -

2.81 EUR

No a toto chcete: Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) - populárneho výrobcu - tento tovar si môžete nechať poslať po zľave za 2.7 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Diskontný Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) - s trendy značkou - tento artikel nakupujte v bombastické akcii za 2.62 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Zelený floristický drôtik na výrobu kvetov z marcipánu.

Zelený floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov do torty. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtikoch a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte- špeciálne tvarované nožnice k uchopovanie kvetov, ktorými zasuniete drôt na miesto, kam by ste sa rukami nedostali.

Zelená farba dobre splynie s tmavými poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevniť aj ďalšie tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt alebo z mäkkého sušienkového a perníkového cesta.

V balení je 50 kusov, dĺžka 36 cm.

Výhodou omotaných drôtikov je to, že aranžované dekorácie na ňom pevne držia. Postup výroby kytíc alebo kvetinových závesov je nasledovný: pripravíme si zodpovedajúci počet drôtov v potrebných dĺžkach a začneme zostavovať os kytice / závesu.

Jednotlivé drôty fixujeme páskou zodpovedajúcej farby. Na konci každého drôtu urobíme slučku / ohyb - pre lepšiu stabilitu kvetu. Sila drôtu sa volí podľa druhu kvetu - mohutné kvety vyžadujú  pevnejší drôt ako drobné kvietky alebo kvety, ktoré sa skladajú z viacerých kvetov.

Vzhľadom na to, že výrobok je dekoračného charakteru, pri aplikácii do múčnikov je potrebné použiť slamku určenú na pitie, tú zasunúť do múčnika a až potom zastrčiť vytvorenú dekoráciu.

Parametre produktu Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) -

  • Názov: Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Drôtik zelený 24 Gauge (0

Drôtik zelený 24 Gauge (0,51 mm) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky