Drôtik zelený 26 Gauge (0

Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) -

2.82 EUR

V zľave je Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) - čo berieme od značky - tento hit môžete získať výhodne za 2.7 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Práve je za dobrú cenu Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) - od známej značky - tento hit ľahko nájdete za perfektnú cenu 2.62 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Zelený floristický drôtik (0,41 mm) na upevnenie tvarovaných kvetov na torty skvelo poslúži pri výrobe kvetov z marcipánu.

Zelený floristický drôtik použijete na upevnenie tvarovaných kvetov do torty. Vymodelované kvety nechajte uschnúť na drôtikoch a potom ich umiestnite na požadované miesto.

Pri tvorení hustých kytíc použite zdvíhacie kliešte- špeciálne tvarované nožnice k uchopovanie kvetov, ktorými zasuniete drôt na miesto, kam by ste sa rukami nedostali.

Zelená farba dobre splynie s tmavými poťahovanými tortami. Na drôt môžete upevniť aj ďalšie tvary z modelovacích Parametre produktu Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) -

  • Názov: Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Drôtik zelený 26 Gauge (0

Drôtik zelený 26 Gauge (0,41 mm) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky