Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

3.5 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook pochádzajúce od značky Smart Cook - tento hit zoženiete vo výhodnej akcii za 3.5 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Trhom osvedčený produkt, Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od producenta Smart Cook - tento tovar si môžete nechať doručiť za vynikajúcu cenu 3.5 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Tvarovač na ozdoby v podobe svojou veľkosťou medvedíkov. Hodí sa skvele na torty alebo cupcakes.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

3,8 a 5,8 cm

Parametre produktu Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN:
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.5 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Dva medvedíky - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky