Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw

Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw

9.75 EUR

Toto si zamilujete: Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw kvalitné značky Renshaw - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 9.75 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 5010301360746
Do obchodu

Popis

Renshaw

V zľave je Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw od výrobcu Renshaw - tento produkt ponúkame v akcii za 9.75 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Kvalitný anglický rolovaný fondán - sada piatich prirodzených farieb po 100 g balenie - čierna,

Sada farbených fondánov sa hodí na tvorenie postavičiek a prírodných ozdôb na torty. Vďaka pružnosti sa hmota hodí na poťahovanie tort i cupcakes, možno ju použiť aj na  drobné zdobenie domácich sušienok a ďalších výrobkov. Balenie obsahuje 5 ks samostatne balených farebných fondánov. Nie je teda potrebné ďalej hmotu farbiť a môžete sa rovno venovať vytváraniu zaujímavých ozdôb -kvietkov, špirál, postavičiek, písmen, čipiek a pod. Hmotu možno zlepovať jedlým lepidlom, kráľovskou glazúrou alebo vlastnou zmesou z bielka, práškového cukru a kvapky vody.

Na zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred použitím hmotu prepracujte v rukách. Tým sa zahreje, povolí a získa pružnosť. Pri veľkom zahriatí stačí hmotu zabaliť do potravinárskej fólie a nechať odležať, kým opäť nestuhne. Pre perleťový či tieňovaný efekt možno hmotu poprášiť štetcom, na ktorý ľahko nanesiete práškové farby. Ak nespracujete hmotu ihneď, pevne ju zabaľte do potravinárskej fólie tak, aby sa k povrchu nedostal vzduch.

Kvalitný rolovaný fondán anglickej značky Renshaw. Cukrová hmota sa vyznačuje veľmi dobrou elatsicitou a ľahko sa spracováva. Vhodná na poťahovanie aj modelovanie. Ideálny štartovací balíček pre tých, ktorí sa dajú do práce s fondánom, perfektný pre domáce pečenie s deťmi.

Parametre produktu Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw

  • Názov: Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw
  • EAN: 5010301360746
  • Výrobca: Renshaw
  • Cena: 9.75 EUR
  • Tuky: 5.6 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 3.2 g
Pozrite si všetky produkty značky
Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw

Farebný rolovaný fondán sada 5 farieb - Natural - 5x100 g - Renshaw

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky