FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton

FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton

24.26 EUR

Trhom osvedčený produkt, FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton od originálneho výrobcu Wilton - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 24.78 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Nie je prečo váhať, FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton pochádzajúce od značky Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť v neopakovateľnej akcii za 24.05 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

FGP silikónová forma abeceda + čísla

Silikónová forma na tvorbu marcipánových ozdôb. Sada silikónových formičiek obsahuje 4 ks o rozmere 20 x 13 cm. V jednotlivých plátoch sú vylisované číslice, veľké písmená a malé písmená.

Do jednotlivých formičiek natlačte gumpastu, marcipán, fondán, K2, smartflex a presahy na zadnej strane odrežte ostrým nožom. Vďaka silikónovému povrchu možno tvary ľahko vyklápať. Tvarmi môžete zdobiť torty aj cupcakes. Spodnú stranu natrite jedlým lepidlom, kráľovskou glazúrou či domácou zmesou z Parametre produktu FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton

  • Názov: FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 24.05 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton

FGP silikónová forma abeceda + čísla - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky