FGP silikónová forma macramé - Wilton

FGP silikónová forma macramé - Wilton

16.61 EUR

Kvalitný FGP silikónová forma macramé - Wilton kvalitné značky Wilton - tento artikel je v tento okamih s unikátnou zľavou za 15.89 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je práve teraz FGP silikónová forma macramé - Wilton od obľúbenej spoločnosti Wilton - tento hit môžete zohnať v perfektnej akcii za 15.42 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

FGP silikónová forma macramé na tvorbu marcipánových ozdôb.

Pomocou silikónovej formy vytvoríte dekoratívne abstraktné prvky na tortu, konkr. tri pásy určené na vytváranie ozdobných reťazí. Do foriem natlačte marcipán, K2, gumpastu a iné modelovacie a poťahovacie hmoty. Tie môžete ďalej ešte dofarbovať gélovými alebo tekutými farbami. Použiť môžete perleťové prachové farby alebo ozdoby nastriekajte trblietavými sprejovými farbami.

Vytlačené dekorácie vyniknú na poťahovaných tortách. Ozdobíte nimi svadobné aj narodeninové torty pre deti i dospelých. Vytlač

Parametre produktu FGP silikónová forma macramé - Wilton

  • Názov: FGP silikónová forma macramé - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 15.42 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
FGP silikónová forma macramé - Wilton

FGP silikónová forma macramé - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky