FGP silikónová forma Nature - Wilton

FGP silikónová forma Nature - Wilton

16.61 EUR

Váš obľúbený tovar, FGP silikónová forma Nature - Wilton s akostnou značkou Wilton - tento produkt kúpite za bombastickú cenu 15.89 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Dnes sme vybrali: FGP silikónová forma Nature - Wilton s pečaťou kvality Wilton - tento tovar si môžete kúpiť za vynikajúcu cenu 15.42 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

FGP silikonová forma Nature na tvorbu marcipánových ozdôb v prírodných motívoch.

Formou vytvoríte dekoratívne prvky na tortu v prírodných motívoch znázorňujúcich konáre stromov, listy, vtáky a kvety, a tiež dva pásy určené na vytváranie ozdobných reťazí.

Do foriem natlačte marcipán, K2, gumpastu a iné modelovacie a poťahovacie hmoty. Tie môžete ešte dofarbovať tekutými, gélovými alebo prachovými alebo ich môžete nastriekať trblietavými sprejovými farbami.

Vytlačené dekorácie vyniknú na obalených tortách. Ozdobíte nimi predovšetkým narodeninové torty pre deti i dospelých a torty s prírodnou tematikou.

Reťaze použite na olemovanie obvodu tort po jeho bokoch alebo zvrchu. Prírodné motívy sa navyše hodia na dekorovanie veľkonočných tort a zákuskov. Vytlačenými dekoráciami ozdobíte aj cupcakes a ďalšie zákusky. Z formy môžete vyklápať čokoládové tvary, ktorými ozdobíte rovnako aj filigrány drobné dezerty so šľahačkou, ovocné košíčky a ďalšie zákusky.

Silikónová forma na tvorbu marcipánových ozdôb.

Rozmery: 20 x 13 cm.

Parametre produktu FGP silikónová forma Nature - Wilton

  • Názov: FGP silikónová forma Nature - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 15.42 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
FGP silikónová forma Nature - Wilton

FGP silikónová forma Nature - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky