Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -

Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -

5.44 EUR

Spokojnosť prinášajúci Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec - s preslávenou značkou - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 5.43 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec - od kvalitného výrobcu - tento artikel sa na vás teší s úžasnou cenovkou 5.27 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Neplaťte inde viac než musíte..

Dekorácia na tortu v podobe batoľaťa - chlapčeka s fľaškou v ruke a čepcom na hlave.

Figúrkou dieťatka môžete ozdobiť poťahované torty pri narodení dieťaťa alebo ju môžete vtipne zakomponovať na tortu určenú na rozlúčku so slobodou. Na zdobenie môžete ďalej použiť vypichované tvary napodobňujúce hračky, lopty a ďalšie.

Na kreslenie a písanie nápisov na tortu používajte jedlé fixky. Figúrka najlepšie vynikne na poťahovaných tortách. Pre originálny efekt môžete poťahovaciu hmotu pred aplikáciou na tortu ozdobiť štruktúrovanú fóliou, ktorou docielite zaujímavé tvary.

Veľkosť: cca 6,5x4 cmParametre produktu Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -

  • Názov: Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 5.27 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -

Figúrka bábätko s fľaškou - chlapec -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky