Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor

Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor

7.18 EUR

Jasný hit, Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor kvalitné značky Modecor - tento tovar si môžete objednať vo výpredajové akciu za 7.14 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

V zľave je Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor od populárneho výrobcu Modecor - tento tovar si môžete objednať v časovej obmedzenej zľave za 7.14 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Figúrka bábätka - dievčatko s medvedíkom na poťahované torty pri narodení bábätka či krstiny.

Figúrkou dieťaťa môžete ozdobiť poťahované torty pri narodení dieťatka alebo torty na krstiny.  Takisto ju môžete vtipne zakomponovať na tortu určenú pre rozlúčku so slobodou. Na zdobenie môžete ďalej použiť vypichované tvary napodobňujúce hračky, lopty a ďalšie.

Na kreslenie a písanie nápisov na tortu používajte jedlé fixky. Figúrka najlepšie vynikne na poťahovaných tortách. Pre originálny efekt môžete poťahovaciu hmotu pred aplikáciou na tortu ozdobiť štruktúrovanú fóliou, vďaka čomu docielite zaujímavé tvary.

Výrobok

Parametre produktu Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor

  • Názov: Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 7.14 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor

Figúrka dieťa s mackom - dievčatko - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky