Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor

Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor

7.02 EUR

Výnimočný tovar, Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor od obľúbenej spoločnosti Modecor - tento hit zaobstaráte za úžasnú cenu 6.98 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Hit poslednej doby, Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor od kvalitného výrobcu Modecor - tento hit nájdete za vynikajúcu cenu 6.98 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte..

Figúrka bábätka v modrom - chlapček v batôžku.

Figúrkou dieťatka môžete ozdobiť poťahované torty pri narodení dieťaťa alebo torty na krstiny. Figúrku bábätka môžete vtipne zakomponovať aj na tortu určenú na rozlúčku so slobodou. Na zdobenie môžete ďalej použiť vypichované tvary napodobňujúce hračky, lopty a ďalšie.

Na kreslenie a písanie nápisov na tortu používajte jedlé fixky. Figúrka najlepšie vynikne na poťahovaných tortách. Pre originálny efekt môžete poťahovaciu hmotu pred aplikáciou na tortu ozdobiť štruktúrovanú fóliou, ktorou docielite zaujímavé tvary.

Výška figúrky je 10cm. Figúrka je nekonzumovateľná dekorácia.

Parametre produktu Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor

  • Názov: Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 6.98 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor

Figúrka dieťa v batôžku - chlapček - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky