Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -

Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -

10.57 EUR

Veľmi obľúbený produkt Figúrky na tortu - Futbal 9 ks - čo odoberáme od výrobcu - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 10.57 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 5060281182937
Do obchodu

Popis

Trendy Figúrky na tortu - Futbal 9 ks - čo odoberáme od výrobcu - tento produkt ponúkame vo výpredajové akciu za 10.57 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Figúrky futbalových hráčov, rozhodcu a dvoch gólov na tortu pre malých i veľkých futbalistov.

Postavičkami futbalových hráčov ozdobte tortu predstavujúcu futbalové ihrisko. Tortu môžete pripraviť z poťahovacej hmoty alebo na hladko potiahnutú tortu aplikujte jedlý papier. Pripevníte ho špeciálnym gélom, ktorý zároveň rozjasní farby a zabráni prípadnému rozpitiu pri styku s krémom.

Tortou potešíte každého futbalového nadšenca. Pre dozdobenie torty môžete použiť vytvorené stuhy vo farbách obľúbeného mužstva.

Obsahuje 6 hráčov, 1 rozhodcu a dve bránky.
Veľkosť postáv:<

Parametre produktu Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -

  • Názov: Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -
  • EAN: 5060281182937
  • Výrobca:
  • Cena: 10.57 EUR
  • Party téma: Fotbal
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -

Figúrky na tortu - Futbal 9 ks -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky