Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE

2.08 EUR

No a toto chcete: Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE s akostnou značkou UNIQUE - tento produkt doručujeme v jedinečnej akcii za 2.07 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 0011179539741
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Obľúbený produkt Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE s trendy značkou UNIQUE - tento tovar si môžete zakúpiť za mimoriadne nízku cenu 2.07 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba.

Tento fóliový balónik s označením Mr. môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si len vybrať z našej ponuky jednorázových nádob plnených héliom. Máme pre vás hélium do balónov pre vlastné použitie. Ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Takto naplnený balónik vydrží lietať cca 7 - 10 dní a dá sa opakovane plniť.

Samozrejme, fóliový balónik môžete nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora,Parametre produktu Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE

  • Názov: Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE
  • EAN: 0011179539741
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 2.07 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Fóliový balón Mr. 45 cm - Svadba - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky