Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora

Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora

3.9 EUR

Limitovaná edícia produktu Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora populárneho výrobcu Dekora - tento tovar si môžete nechať poslať pri časovo obmedzenej akcii za 3.89 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8435035216010
Do obchodu

Popis

Dekora

Urobte si radosť: Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora od kvalitnej značky Dekora - tento produkt doručujeme extra výhodne za 3.89 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm

Fondánový plát na jednoduché a rýchle zdobenie tort. Je vyrobený z kvalitných surovín a potravinárskych farieb. Fondánový plát sa položí na hotovú tortu, ktorá sa pokryje cukrom, marcipánom alebo čokoládou. Na fondánový plát by nemalo prísť nič vlhké, napríklad marmeláda, tvaroh, krém atď. Taktiež sa neodporúča dávať fondánový plát do chladničky - fondánový plát by mohol zvlhnúť a zvlniť sa alebo začať stekať (ako poťah). Nechajte fondánový plát v chladnejšej miestnosti.

Vyberte plát fondánu z obalu, opatrne odstráňte tenkú priehľadnú fóliu zo spodnej strany a teraz umiestnite plát fondánu na už pripravenú tortu. Ozdobte tortu. Dávajte pozor, aby ste na fondánový plát nenaniesli žiadne gély, ako je to v prípade jedlého papiera. Fondánový plát má krásne farby, ktoré už netreba ničím zvýrazňovať. Ak je plát fondánu umiestnený na okraji torty, možno ho prelepiť trochou liehu (nanáša sa len zo spodnej strany) - lieh sa nesmie dostať na prednú stranu obrázka - motív by sa roztopil.

Zloženie: voda, modifikovaný kukuričný škrob, cukor, glukóza, kokosový olej, E422, stabilizátory E460i, E414, E415, dextróza, E435, E471, E491, sójový lecitín, aróma, konzervačné látky, E330, E202, farbivá E133, E151, E155, E162, E171, bezlepkový, slnečnicový olej.

Parametre produktu Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora

  • Názov: Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora
  • EAN: 8435035216010
  • Výrobca: Dekora
  • Cena: 3.89 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora

Fondánový jedlý papier na tortu futbalové ihrisko 20 cm - Dekora

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky