Forma - jarné kvety - Nordic Ware

Forma - jarné kvety - Nordic Ware

18.32 EUR

Trhom osvedčený produkt, Forma - jarné kvety - Nordic Ware od firmy Nordic Ware - tento hit ľahko nájdete za vynikajúcu cenu 31.19 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Váš obľúbený produkt, Forma - jarné kvety - Nordic Ware od producenta Nordic Ware - tento produkt máte za pár kliknutí vo výhodnej akcii za 30.27 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Forma na košíčky a muffiny - jarné kvety.

Pre milovníkov báboviek a netradičných tvarov ponúka tento výrobca nepreberné množstvo tvarov aj obsahov foriem. Táto forma obsahuje 6 kvetov, s obsahom 6x200 ml a rozmerom pr. 10x5cm.

Materiál - zliatina s povrchovou nepriľnavou úpravou. Všetky výrobky s teflónovým povrchom je potrebné ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou (nepoužívať drôtenku). Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchu hrubým zaobchádzaním (vyberanie ostrým nožom a pod.)<

Parametre produktu Forma - jarné kvety - Nordic Ware

  • Názov: Forma - jarné kvety - Nordic Ware
  • EAN:
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 30.27 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma - jarné kvety - Nordic Ware

Forma - jarné kvety - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky