Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION

19.59 EUR

Najpredávanejšie Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION od firmy ORION - tento tovar si môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 19.57 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8592381156930
Do obchodu

Popis

ORION

Top produkt, Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION od originálneho výrobcu ORION - tento artikel čaká na vás výhodne za 19.57 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Keramická forma na chlieb.

Keramická forma na chlieb s vekom s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu. Keramika výborne vedie teplo, a preto je pečenie v keramike veľmi úsporné.

Keramické formy na chlieb majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia niekoľko rokov. Je však potrebné dodržiavať určité zásady zaobchádzania s náradím. Výrobok má veľmi vysoké napätie, preto neznáša okamžité prudké zmeny teploty - tepelný šok. Medzi formou a dnom rúry musí byť zabezpečené prúdenie vzduchu, preto výrobok vždy umiestnite na mriežku. Studenú formu je potrebné vložiť do studenej rúry a potom ju zapnúť. Po vybratí z rúry nikdy neklaďte horúcu formu na kov, kameň, dlaždice - vždy len na drevený podklad.

Prípadné mikroprasklinky na vnútornej glazúre, ktoré sa môžu objaviť po navlhčení, nie sú chybou výrobku. Je to vlastnosť a nie chyba.

Formu nemožno umývať v umývačke riadu, možno ju používať v plynových, elektrických a teplovzdušných rúrach.

Rozmery: 27/33x16 cm, v. 9,5/14,5 cm, objem 2,7 l.

Formu ľahko vyčistíte kefou a horúcou vodou, pri silnom znečistení soľou alebo octom. Nepoužívajte chemické prostriedky.

Parametre produktu Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION

  • Názov: Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION
  • EAN: 8592381156930
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 19.57 EUR
  • Použití: v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě, nevhodné do myčky nádobí
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Forma keramická na domáci chlieb 33x16 cm - veko - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky