Forma - mini mufiny - Nordic Ware

Forma - mini mufiny - Nordic Ware

27.08 EUR

V akcii je práve teraz Forma - mini mufiny - Nordic Ware obľúbenej značky Nordic Ware - tento produkt posielame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 27.08 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Ponuka pre vás: Forma - mini mufiny - Nordic Ware od populárneho výrobcu Nordic Ware - tento hit môžete zohnať za vynikajúcu cenu 27.08 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Forma na mini košíčky a muffiny.

Pre milovníkov báboviek a netradičných tvarov ponúka tento výrobca nepreberné množstvo tvarov aj obsahov foriem. Toto plato obsahuje 12 ks foriem mini košíčkov - 6 spodných častí a 6 špičiek. Forma má celkový obsah 700 ml, rozmer pr. 6x7cm.

Materiál - zliatina s povrchovou nepriľnavou úpravou. Všetky výrobky s teflónovým povrchom je potrebné ošetrovať ručným umývaním v jarovej vode a umývať jemnou hubkou (nepoužívať drôtenku). Pri tomto ošetrovaní je výrobok schopný slúžiť niekoľko generácií. Záruka na výrobok je poskytovaná na chyby materiálu - na poškodenie povrchu hrubým zaobchádzaním (vyberanie Parametre produktu Forma - mini mufiny - Nordic Ware

  • Názov: Forma - mini mufiny - Nordic Ware
  • EAN:
  • Výrobca: Nordic Ware
  • Cena: 27.08 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma - mini mufiny - Nordic Ware

Forma - mini mufiny - Nordic Ware

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky