Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse

Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse

37.92 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse od populárneho výrobcu Patisse - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 35.98 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8712187045003
Do obchodu

Popis

Patisse

Top produkt, Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse kvalitné značky Patisse - tento artikel je v túto chvíľu pri likvidácii skladu za neprekonateľných 35.98 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Luxusná bábovková forma Patisse.

Forma na bábovku značky Patisse je ideálny pre výrobu unikátneho tvaru obľúbeného dezertu. Forma je vyrobená z liateho hliníka.

Pred prvým použitím a potom po každom pečení umyte formu vlažnou vodou a šetrným čistiacim prostriedkom. Neodporúča sa umývanie v umývačke riadu. Na čistenie formy nepoužívajte abrazívne hubky, drôtenky alebo kovové náčinie. Formy na pečenie plňte maximálne do 2/3, aby obsah nepretiekol. K vymazanie formy použite maslo, stužený rastlinný tuk alebo sprej na formy na pečenie a potom ju môžete vysypať múkou. K vymazanie nepoužívajte slnečnicový, olivový alebo iné stolové oleje

Veľkosť: 24 cm v priemere.

Parametre produktu Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse

  • Názov: Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse
  • EAN: 8712187045003
  • Výrobca: Patisse
  • Cena: 35.98 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse

Forma na bábovku Cast Aluminum - 24 cm - Patisse

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky