Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton

Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton

5.86 EUR

Prestížny Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton čo nám dodáva Wilton - tento tovar zakúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 5.86 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 0070896041005
Do obchodu

Popis

Wilton

V akcii je práve teraz Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton čo nám vyrába Wilton - tento tovar zakúpite za perfektnú cenu 5.86 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Forma na čokoládové cukríky - pralinky v tvare srdiečok.

Formička je vhodná na prípravu plnených čokoládových praliniek. Vytemperovanou tmavou alebo bielou čokoládou vylejte formu a nechajte stuhnúť. Pripravenú náplňou naplňte pomocou trezírovacího sáčku pralinky pod okraj, prelejte vrstvou temperované čokolády. Odstráňte prebytočnú čokoládu a nechajte stvrdnúť. Vďaka hladkému povrchu môžete pralinky ľahko vyklopiť. Pralinky plňte najlepšie ochutenou čokoládovou ganache. Pri plnení riedkymi náplňami by sa mohli pralinky pri zalievaní alebo vytĺkanie z formy poškodiť.

Čokoládové pralinky môžete po vybratí z formy ďalej dozdobiť kontrastnou farbou čokolády alebo prachovými perleťovými farbami. Skvele budú vyzerať aj pralinky prestriekaný bronzovým alebo inak farebným sprejom. Pralinky môžete použiť na zdobenie svadobných, valentínskych a dievčenských tort a zákuskov alebo ich naskladajte do úhľadné krabičky a venujte k narodeninám, sviatku, na Valentína alebo kedykoľvek inokedy ako sladkú pozornosť. Spojením dvoch srdiečok, medzi ktoré vložíte drevenú tyčku, vytvoríte pekné sladké lízatko alebo zapichovátko, ktoré môžete potrieť čokoládou a obaliť v kokose, orieškoch, cukrovom zdobenie a ďalších posypkách.

Jednodruhové forma 8 ks na plate.

Veľkosť 4 x 4,6 cm

Parametre produktu Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton

  • Názov: Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton
  • EAN: 0070896041005
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 5.86 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton

Forma na čokoládové pralinky Srdiečka 8 ks - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky