Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart

Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart

9.1 EUR

Tradičný bestseller, Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart čo berieme od značky Silikomart - tento tovar si môžete nechať dodať po zlacnenie za 8.62 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8051085259892
Do obchodu

Popis

Silikomart

Exkluzívny Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart od obľúbenej spoločnosti Silikomart - tento artikel odporúčame vo výpredajové akciu za 8.37 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek v podobe vločiek. Skvelá aj na Frozen tortu.

 

Silikónové formičky môžete použiť na vytváranie čokoládových cukríkov, na pečenie drobných báboviek alebo na tvarovanie želé na torty a ďalšie narodeninové zákusky. Aby ste čokoládové bonbóny a pečené bábovky ľahko vybrali, formu môžete vystriekať olejom v spreji. Čokoládové aj pečené bábovky ďalej zdobte kontrastnou čokoládou a polevami. Môžete ich posypať cukrovými guličkami, kokosom, orieškami alebo preliať karamelom.

 

 

Parametre produktu Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart

  • Názov: Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart
  • EAN: 8051085259892
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 8.37 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart

Forma na čokoládu - Choco Frozen - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky