Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart

Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart

9.08 EUR

Dnes je tu pre vás Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart čo nám vyrába Silikomart - tento produkt dodávame s výnimočnou zľavou za 8.62 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Silikomart

Poctivý výrobok, Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart pochádzajúce od značky Silikomart - tento tovar si môžete zakúpiť po zľave za 8.37 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Forma na čokoládu v tvare báboviek.

Silikónové formičky môžete použiť na vytváranie čokoládových praliniek, na pečenie drobných báboviek alebo na tvarovanie želé na torty a ďalšie narodeninové zákusky. Čokoládové pralinky a bábovky sa ľahšie vyberú, ak formu vopred vystriekate olejom v spreji. Čokoládové aj pečené bábovky ďalej zdobte kontrastnou čokoládou a polevami. Môžete ich posypať cukrovými guličkami, kokosom, orieškami alebo prelievať karamelom.

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek.

Parametre produktu Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart

  • Názov: Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart
  • EAN:
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 8.37 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart

Forma na čokoládu - Fantasia (bábovky) - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky