Forma na čokoládu filigránky - Wilton

Forma na čokoládu filigránky - Wilton

7.76 EUR

V akcii je Forma na čokoládu filigránky - Wilton od populárneho výrobcu Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 7.76 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 0070896211521
Do obchodu

Popis

Wilton

Tradičný bestseller, Forma na čokoládu filigránky - Wilton od firmy Wilton - tento tovar zakúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.76 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Forma na čokoládu filigránky - 5 motívov. Forma na výrobu čokoládových, marcipánových cukríkov, lízaniek a nepečených cukroviniek.

Plastovou formou na čokoládu vytvoríte päť druhov čokoládových filgránov. Nimi ozdobíte nielen torty, ale aj krémové cupcakes, minitorty a ovocné košíčky.

Pre ľahšie vybratie čokolády vám pomôže olej v spreji, ktorým formu ľahko prestriekajte pred preliatím čokoládou. Vytemperovanú čokoládu nalejte do formičiek, prebytočnú čokoládu odstráňte špachtľou a nechajte stuhnúť. Potom vyklopte a môžete rovno použiť alebo filigrány prestriekať farebným sprejom. Pre ľahký perleťový nádych môžete použiť prachové farby s perleťou. Filigrány môžete stavať na výšku na krémom zdobené zákusky alebo ich môžete pokladať na ležato a ozdobiť nimi povrchy tort.

V jednej forme 5 motívov a 10 ks praliniek. Vhodné na výrobu čokoládových, marcipánových cukríkov, lízaniek a nepečených cukroviniek.

Materiál: polykarbonát
Veľkosť cca: 3 cm.
Neumývať v umývačke, umývať ručne.

Postup na výrobu čokoládových praliniek

1) Každú dutinu naplňte takmer do polovice rozpustenou čokoládovou hmotou. Tú následne rozotrite štetcom po stranách až k hornému okraju. Či sa vám to podarilo správne spoznáte ľahko tak, že formu zdvihnete proti svetlu a na žiadnom mieste nesmie čokoláda presvitať. Ak je všetko v poriadku, dajte formu na niekoľko minút stuhnúť do chladničky.

2) Pomocou tubičky alebo sáčku s otvorenou špi

Parametre produktu Forma na čokoládu filigránky - Wilton

  • Názov: Forma na čokoládu filigránky - Wilton
  • EAN: 0070896211521
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.76 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu filigránky - Wilton

Forma na čokoládu filigránky - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky