Forma na čokoládu Kačičky - Wilton

Forma na čokoládu Kačičky - Wilton

4.4 EUR

Veľmi obľúbený produkt Forma na čokoládu Kačičky - Wilton s trendy značkou Wilton - tento produkt obchodujeme s extra zľavou za 4.5 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Špičkový tovar, Forma na čokoládu Kačičky - Wilton s pečaťou kvality Wilton - tento hit zoženiete extra výhodne za 4.37 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte..

Forma na čokoládu v tvare kačičiek. V jednej forme 1 motív, 6 kusov.

Plastovou formou vytvoríte naraz šesť čokoládových kačičiek. Nimi ozdobíte nielen torty, ale aj poťahované a krémové cupcakes, minitorty alebo ovocné košíčky pre deti.

Skôr, ako nalejete čokoládu do formy, formu ľahko prestriekajte olejom v spreji, aby sa čokoláda ľahko vyklopila. Vytemperovanú čokoládu nalejte do formičiek, prebytočnú čokoládu odstráňte špachtľou a nechajte stuhnúť. Potom vyklopte a môžete rovno použiť na zdobenie do výšky zapichnutím do krému alebo na plocho na povrchy tort. Kačičky môžete Parametre produktu Forma na čokoládu Kačičky - Wilton

  • Názov: Forma na čokoládu Kačičky - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.37 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu Kačičky - Wilton

Forma na čokoládu Kačičky - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky