Forma na čokoládu mušle - Wilton

Forma na čokoládu mušle - Wilton

4.29 EUR

Práve je za dobrú cenu Forma na čokoládu mušle - Wilton čo nám vyrába Wilton - tento tovar zakúpite v perfektnej akcii za 4.29 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Obľúbený produkt Forma na čokoládu mušle - Wilton od kvalitného výrobcu Wilton - tento produkt obchodujeme za vynikajúcu cenu 4.29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Forma na čokoládu vzor mušlí a morských plodov.

Formičkami na čokoládu môžete zdobiť tematické morské torty a ďalšie zákusky. Malého i veľkého oslávenca poteší aj krabička plná čokoládových cukríkov. Cukríky sa budú hodiť na  zdobenie detských tort, na ktoré môžete polepiť tvary zo všetkých strán pomocou rozpustenej čokolády.

Poťahovaciu hmotu môžete ozvláštniť vlisovanými tvarmi bubliniek alebo vlniek pomocou štrukturálnej podložky. Samostatnými tvarmi môžete zdobiť drobné torty a cupcakes. Položte ich nahor na krém <

Parametre produktu Forma na čokoládu mušle - Wilton

  • Názov: Forma na čokoládu mušle - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.29 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu mušle - Wilton

Forma na čokoládu mušle - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky