Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

8.44 EUR

Špičkový tovar, Forma na čokoládu - Praline - Silikomart originálne od labelu Silikomart - tento tovar si môžete nechať doručiť po zlacnenie za 8.62 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 8051085021154
Do obchodu

Popis

Silikomart

Vynikajúci Forma na čokoládu - Praline - Silikomart od obľúbeného výrobcu Silikomart - tento tovar si môžete nechať poslať v akcii za 8.37 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí..

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek s motívom Praline.

Silikónová formička je vhodná na prípravu plnených čokoládových praliniek. Formu vylejte vytemperovanou tmavou alebo bielou čokoládou a nechajte stuhnúť. Pripravenou náplňou naplňte pralinky pod okraj, nechajte stuhnúť, a potom prelejte vrstvou temperovanej čokolády. Odstráňte prebytočnú čokoládu a nechajte stvrdnúť. Vďaka hladkému povrchu môžete pralinky ľahko vytláčať. Pralinky plňte najlepšie ochutenou čokoládovou ganache. Pri plnení riedkymi náplňami by sa mohli pralinky pri zalievaní alebo vytláčaní poškodiť.

Čokoládové pralinky môžete po vybratí z formy ďalej dozdobiť kontrastnou farbou čokolády alebo prachovými perleťovými farbami. Fantasticky budú vyzerať aj pralinky prestriekané bronzovým alebo iným farebným sprejom. Pralinky môžete použiť na zdobenie tort a zákuskov alebo ich uložte do úhľadnej krabičky a venujte k narodeninám, sviatku, na Valentína alebo pri akejkoľvek príležitosti ako sladkú pozornosť.

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek.

Parametre produktu Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

  • Názov: Forma na čokoládu - Praline - Silikomart
  • EAN: 8051085021154
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 8.37 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky