Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

9.37 EUR

Výnimočný tovar, Forma na čokoládu - Praline - Silikomart čo berieme od značky Silikomart - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 9.37 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8051085021154
Do obchodu

Popis

Silikomart

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Forma na čokoládu - Praline - Silikomart s pečaťou kvality Silikomart - tento artikel je v tento okamih v jedinečnej akcii za 9.37 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek s motívom Praline.

Silikónová formička je vhodná na prípravu plnených čokoládových praliniek. Formu vylejte vytemperovanou tmavou alebo bielou čokoládou a nechajte stuhnúť. Pripravenou náplňou naplňte pralinky pod okraj, nechajte stuhnúť, a potom prelejte vrstvou temperovanej čokolády. Odstráňte prebytočnú čokoládu a nechajte stvrdnúť. Vďaka hladkému povrchu môžete pralinky ľahko vytláčať. Pralinky plňte najlepšie ochutenou čokoládovou ganache. Pri plnení riedkymi náplňami by sa mohli pralinky pri zalievaní alebo vytláčaní poškodiť.

Čokoládové pralinky môžete po vybratí z formy ďalej dozdobiť kontrastnou farbou čokolády alebo prachovými perleťovými farbami. Fantasticky budú vyzerať aj pralinky prestriekané bronzovým alebo iným farebným sprejom. Pralinky môžete použiť na zdobenie tort a zákuskov alebo ich uložte do úhľadnej krabičky a venujte k narodeninám, sviatku, na Valentína alebo pri akejkoľvek príležitosti ako sladkú pozornosť.

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek.

Parametre produktu Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

  • Názov: Forma na čokoládu - Praline - Silikomart
  • EAN: 8051085021154
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 9.37 EUR
  • Materiál: Silikon
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Forma na čokoládu - Praline - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky