Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton

Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton

4.4 EUR

Váš obľúbený tovar, Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton s trendy značkou Wilton - tento produkt máte za pár kliknutí po zľave za 4.5 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 0070896510358
Do obchodu

Popis

Wilton

Poctivý výrobok, Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton s akostnou značkou Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť v jedinečnej akcii za 4.37 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Šablóna z polykarbonátu na výrobu čokoládových a marcipánových lodičiek.

Pokiaľ chcete prekvapiť čokoládovými košíčkami v tvare lodičiek so zúbkovanými bokmi, ktoré môžete naplniť šľahačkou, zmrzlinou, ochutenými penami či ovocím, máte jedinečnú príležitosť. Táto sada šablón z umelej hmoty obsahuje sadu foriem na tri lodičky na opakované použitie. Dĺžka košíčka cca 9 cm - horný okraj.

Aby vám išla lodička pekne vyklopiť z formy, dajte ju do chladničky a po 10-15 minútach ju otočte, aby mierne povolilo dno. Potom jemne zatlačt

Parametre produktu Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton

  • Názov: Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton
  • EAN: 0070896510358
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.37 EUR
  • Netto váha: 70 g
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton

Forma na čokoládu - pralinky lodičky - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky