Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart

Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart

9.08 EUR

Špičkový tovar, Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart od firmy Silikomart - tento tovar si môžete nechať doručiť za takmer veľkoobchodnú cenu 8.62 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Silikomart

V akcii je práve teraz Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart od obľúbeného výrobcu Silikomart - tento tovar si môžete kúpiť za jedinečnú cenu 8.37 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek s motívom Vertigo.

Silikónová formička vhodná na prípravu plnených čokoládových praliniek. Formu vylepjte vytemperovanou tmavou alebo bielou čokoládou a nechajte stuhnúť. Pralinky naplňte pralinky pod okraj pripravenou náplňou, nechajte stuhnúť, a potom prelejte vrstvou temperovanej  čokolády. Odstráňte prebytočnú čokoládu a nechajte stvrdnúť. Vďaka hladkému povrchu môžete pralinky ľahko vytláčať. Pralinky plňte najlepšie ochutenou čokoládovou ganache. Pri plnení riedkymi náplňami by sa mohli pralinky pri zalievaní alebo vytláčaní poškodiť. Čokoládové pralinky môžete po vybratí z formy ďalej dozdobiť kontrastnou farbou čokolády alebo prachovými perleťovými farbami. Krásne budú vyzerať aj pralinky prestriekané bronzovým alebo iným farebným sprejom.

Pralinky môžete použiť na zdobenie tort a zákuskov alebo ich uložte do úhľadnej krabičky a venujte k narodeninám, sviatku, na Valentína alebo známym ako sladkú pozornosť.

Kvalitná silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek.

Parametre produktu Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart

  • Názov: Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart
  • EAN:
  • Výrobca: Silikomart
  • Cena: 8.37 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart

Forma na čokoládu - Vertigo - Silikomart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky